Особисті листування письменниці Симони де Бовуар з її читачами видадуть окремою книгою

Фото: Unsplash by Andrew Buchanan
Це колекція з 20 тисяч листів з відвертостями та порадами.

"Sex, Love, and Letters: Writing Simone de Beauvoir" ("Секс, любов і листи: Листування Симони де Бовуар") - саме таку назву буде мати книга з особистими листуваннями французької письменниці й філософині Симони де Бовуар до її читачів. Над нею зараз працюють в США, пише The Guardian

У видання ввійде колекція з 20 тисяч листів. Читачі зверталися до неї за порадами з різноманітних питань: шлюбу, коханців, сексу, сексуальної орієнтації, абортів і романів. В кількох листах йдеться про боротьбу з домашнім насильством в той час, коли такі питання були фактично табу. Автори листів були представниками всіх прошарків суспільства: від заводських робітників до лікарів. 

Листи були вивчені доценткою історії Техаського університету Джудіт Коффін. Вона описала архів як "культурний артефакт ХХ століття". 

"Ніщо не підготувало мене до драми, яку я знайшла. Вилив проєкції, ідентифікації, очікування, розчарування і пристрасті. Автори отримують листи, але не завжди їх зберігають. Це було одкровенням, як сильно вона дбала про своїх читачів, чому зберегла всі ці листи", - згадувала вона. 

Більша частина матеріалу має особистий характер, тому у книзі листи залишаться анонімними. Але все ж чекаємо видання з порадами, які ніколи не втратять актуальності.

Симона де Бовуар. Фото: Wikipedia

Додамо, Симона де Бовуар прославилася своїм трактатом 1949 року "Друга стать", який був присвячений проблемам жіночих прав та гендерної нерівності. 

Її називають екзистенціалістською філософинею,  ідеологинею фемінізму, соціальною теоретикинею та політичною активісткою. Вона - авторка багатьох новел, монографій у сфері філософії та політики, соціальних нарисів, есе, біографій та автобіографії у кількох томах.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту