Фото: pixabay.com

Отакої! За селфі на виборах можна загриміти за ґрати

За порушення таємниці голосування, тобто закону України про публічну демонстрацію бюлетеня або його фотографування під час виборів, передбачено обмеження волі терміном до 3 років.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

"Ми звертаємося до виборців, які теж мають відповідально підійти до реалізації волевиявлення: у день голосування виборець не повинен нікому звітувати про своє волевиявлення. Більш того, цей звіт на сьогоднішній день, може містити ознаки кримінального злочину. Виборець може нести покарання за те, що він розголошує результати свого волевиявлення. Виборець не має права фотографувати свій виборчий бюлетень, не має права демонструвати його під час голосування, бо таким чином виборець порушує таємницю голосування. Тобто ніяких селфі з бюлетенями в кабінках для голосування ", - йдеться в повідомленні.

Станом на сьогодні, за даними МВС, уже зафіксовано 3305 заяв, пов'язаних з порушенням виборчого процесу і розпочато 175 кримінальних проваджень.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту