Отримав зарплату – повернув назад школі: названо найкращого вчителя планети

Фото: facebook.com/teacherprize
Пітер Табічі виграв приз у розмірі 1 мільйон доларів.

У Дубаї відбулася міжнародна церемонія Global Teacher Prize, яка відома як освітянський "Оскар". Ведучим на церемонії був актор і колишній вчитель фізкультури Г’ю Джекман

На заході було названо ім'я найкращого вчителя планети, який отримав за свої здобутки приз у розмірі 1 мільйон доларів. Ним став Пітер Табічі із Кенії.

Фото: facebook.com/teacherprize

Як повідомляє osvitoria.media, у школі, де працює найкращий вчитель світу, є лише один комп’ютер і майже відсутній інтернет. Та це не заважає педагогу навчати дітей високим технологіям. Табічі відкрив там клуб талантів і науковий гурток. У результаті члени гуртка пройшли відбір на участь у престижному INTEL International Science and Engineering Fair 2019.

Тепер удвічі більше, ніж раніше, випускників школи, вступають до коледжів та університетів. А для тих, кому освіта дається важко, Пітер разом з колегами безплатно проводить індивідуальні заняття по вечорах та у вихідні.

80% своєї зарплати вчитель віддає на розвиток школи.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту