Озброєні люди, які сперечалися з президентом у Золотому, вийшли звідти зі зброєю у супроводі поліції (відео)

Про це повідомив заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

В п’ятницю та суботу президент відвідав Золоте, де зустрівся з місцевими мешканцями, а також - із озброєними людьми, які оселилися на околиці селища. Йшлося про розведення військ. І якщо жителі села висловилися за, то хлопці-"добровольці" були категорично проти. Причому емоційну розмову одного з них із Зеленським другий день обговорюють у соцмережах.

Як повідомив заступник голови Нацполіції Вадим Троян, після бесіди з президентом відбулась розмова "добровольців" (ними виявилися колишні бійці АТО) з поліцією. Після чого вони вивезли зброю, що, як запевняє Троян, була легальною та належала їм.

За словами того ж Трояна, станом на зараз (21.00 27 жовтня) в районі підготовки до розведення військ у зоні ООС перебуває лише група волонтерів без зброї.

"У Золотому-4 та Катеринівці працює 6 патрулів Нацполіції, а також пункт НПУ для прийому громадян. Відповідно до рішення керівництва ООС, для забезпечення публічного порядку та безпеки туди буде направлена Нацгвардія. Громадяни можуть почуватися у безпеці", - зазначив заступник голови Нацполіції.

Передбачається, що поліція і гвардія проводитимуть антидиверсійну роботу проти незаконних збройних формувань у зоні розведення військ.

Офіс президента опублікував відео про поїздку Володимира Зеленського в Золоте:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту