"Паніка минула": актори "Кварталу" розповіли, як їм працюється без Зеленського

У неділю глядачі побачать перший концерт без Володимира, який тепер обіймає посаду президента України.

Уже найближчої неділі, 9 червня, в Києві відбудеться концерт "Вечірнього Кварталу" - в Палаці "Україна" актори презентують глядачам нову програму, з якою виступали на недавньому фестивалі "Весело" в Туреччині. Це перший концерт "Вечірнього Кварталу" в Україні, де не буде брати участь Володимир Зеленський, адже тепер обіймає посаду президента країни. Актори "Кварталу" поділилися своїми думками та розповіли, як вони звикають до нового становища.

Олександр Пікалов:

"Паніка вже минула, тому все добре (сміється). Постановками зараз керую я та Євген Кошовий, але у нас повне взаєморозуміння в колективі і кожен має право голосу. Зараз ми переживаємо тугу за другом, який пішов у політику, але, будьте впевнені, в новому осінньому сезоні нам буде, чим здивувати свого глядача".

Степан Казанін:

"Звісно, трохи незвично і шалено не вистачає в колективі цього хрипкого голосу. Таке відчуття, що з пазла прибрали один шматочок, або вирвали частину якогось органу... Але ми намагаємося справлятися. Благо, бригада авторів у нас сильна, і в колективі, як і раніше, панує демократія. Попри свою неймовірну зайнятість, Володимир, як мені відомо, бачив вже нашу нову програму. Для нього вона, до речі, була сюрпризом. І мені здається, він був приємно здивований".

Фото: "Квартал 95"

Володимир Мартинець:

"У колектив мене покликав Володимир Олександрович, запросивши на розмову до свого кабінету. Дізнавшись, що я не поїхав на фестиваль "Ліги сміху" в Одесі (Мартинець - капітан команди "Стадіон "Діброва". - Прим.), він запропонував мені спробувати себе спочатку в ролі автора. Вже потім я увійшов в основний акторський склад. Звісно, я був у шоці. Адже з дитинства дивлюся цей проект, і працювати з такими легендами гумору нашої країни для мене - велика честь. Зараз атмосфера в колективі дуже хороша, з'явилася нова мотивація. "Дідівщини" в команді немає, навпаки, всі допомагають одне одному і підтримують. Без Зеленського "Квартал" буде, але вже трохи інший. І повірте, він не втратить своєї гостроти. Є надія, що з появою нових акторів, ми залучимо й нову аудиторію у "Вечірній Квартал".

Ще більше подробиць про життя "Кварталу" без Зеленського читайте на "Йоді" завтра, 7 червня - в есклюзивному інтерв'ю Євгена Кошового.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту