Паніка з коронавірусом: як соцмережі жартують з реакції "наляканих" українців

Поки одна частина глядачів обурюється щодо радикальних дій "захисників здоров'я України", друга не може втриматися від стьобу цих людей 😂. Бо якраз і залишається - сміятися крізь сльози.

20 лютого в Україні приземлився літак з евакуйованими з Уханя українцями.

Їх зустріли під бурхливі вигуки місцевих, перекриття доріг і скандали. Саме так поводилися ті українці, які побачили в евакуйованих загрозу для поширення коронавірусу по країні.

Після приземлення літака в Харкові, пасажирів на автобусах повезли у Нові Санжари, де їх помістять на 14-денний карантин. До них приєднається міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

Попри той факт, що президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр України Олексій Гончарук запевнили населення в безпеці контакту з евакуйованими, українці словам влади не повірили. Дійшло до сутичок з поліцією, поранених і розбитих вікон автобусів.

Користувачі соцмереж висловили своє обурення такою поведінкою земляків. Ну, а ті, хто дивиться на ситуацію з сарказмом, почали висміювати їхню поведінку. І досить-таки добре, сміємо додати 😆.

Матерiали по темi
Психолог про паніку навколо коронавірусу: "В українців є звичка бачити в жертві загрозу"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту