Панорама з Марсу: NASA опублікувало відео з усіма деталями планети

Фото: Unsplash by Jordan Opel
Зображення "склеїли" з більше тисячі окремих кадрів.

Детальний краєвид з Марсу. Ви колись думали, що таке можливо побачити?😃

NASA вдалось його створити і показати. Агенство отримало панорамне зображення з найдрібнішими деталями. Відео, де знімок ровера Curiosity, який допоміг у створенні, розбирається на 1,8 мільярда пікселів, з'явилося на YouTube, пише УНІАН.

Зображення з Марсу склеїли з більше тисячі окремих кадрів, які зробили за допомогою телеоб'єктиву Mastcam, закріпленого на марсоході. На широкому фото можна побачити кратер Гейла, кратер Slangpos, хребет Вера Рубін, гору Шарпа (Еоліда).

Додамо, що всі знімки отримали ще у 2019 році, коли у ровера не було інших завдань. Тоді щодня, упродовж 4 діб, така оригінальна фотосесія тривала по шість з половиною годин. І, до речі, кадри робились у один і той самий час. Усе для того, щоб домогтися одного рівня освітлення на загальній панорамі, незалежно від кута зйомки.

Слухайте, чи це не магія?😃

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту