Папа Римський заявив, що технічний прогрес може призвести до варварства

Фото: Photographic Service L'Osservatore Romano/photogallery.va
Понтифік готує документ про штучний інтелект.

У Ватикані відбулася конференція "Суспільне благо у цифрову епоху", на якій Папа Римський попередив глав ІТ-компаній про наслідки аморального технологічного прогресу, який може призвести до занепаду соціуму, пише hightech.plus із посиланням на Reuters.

Конференція була присвячена потенційним небезпекам поширення неправдивої інформації та таких технологій, як штучний інтелект і кібербезпека. У заході брали участь теологи, науковці та керівники ІТ-компаній, зокрема, представники Mozilla, Facebook, LinkedIn і Western Digital.

Понтифік попередив про можливі моральні проблеми, які можуть виникнути в результаті розвитку нових технологій:

"Якщо так званий технічний прогрес людства стане ворогом суспільного блага, це призведе до сумного регресу, до певної форми варварства, де панує право сильного".

За словами представників Ватикану, матеріали конференції ляжуть в основу папського документа про штучний інтелект.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту