Папуга-наркохапуга: поліція забрала птаха на допит

Пернатий спільник стояв на шухері у наркодилерів і подавав сигнали, коли до будинку підходили невідомі.

«Мама, поліція!» - кричав папуга, коли відділ по боротьбі з наркотиками оточував будинок місцевих наркодилерів (цей зоо-екшн трапився в одному з міст на півночі Бразилії, через який проходить наркотрафік).

Поліції довелося «заарештувати» птаха, бо його спільники (продавці креку) втекли. «Папуга напевно може сказати таке, що допоможе слідству» - пояснив місцевим ЗМІ слідчий, який проводив «допит» пернатого.

Однак, як розповів один з репортерів, якому дозволили взяти «інтерв'ю» у крилатого правопорушника, «відразу після затримання птах не видав жодного звуку».

"Птица Говорун отличается умом и сообразительностью". Фото: кадр з мультфільму

Місцевий ветеринар Олександр Кларк також підтвердив, що папуга не пішов на співпрацю з владою: «Безліч поліцейських підходили до нього, але він не сказав ні слова».

На щастя, віддавати під суд птаха не стали. Папугу відвезли до зоопарку, де він проведе три місяці, щоб пройти реабілітацію і навчитися літати.

Але тут поліцейським потрібно бути обережними. Адже якщо спільник наркодилерів полетить до них, то вони зможуть використовувати його вже не тільки «на шухері», а й в ролі кур'єра!

😁😊😂🤣

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту