Фото: @stroodles_straws

Паста замість трубочок: в італійських барах придумали, як боротися за екологію (фото)

Коли і символічно, і відповідально перед природою.

Що тільки не придумували, щоб замінити пластикові трубочки у барах: робили їх зі сталі, із кукурудзи або навіть зі щільного паперу.

Але в Італії вирішили, як можна швидко, і, головне, самобутньо, виправити ситуацію зі шкідливим девайсом. У місцевих барах стали з'являтися соломинки з-під пасти, з яких роблять відому італійську страву.

Еко-відповідальною компанією виявилося підприємство Stroodles, яке робить трубочки з тіста для виготовлення пасти.

"Stroodles - це більше, ніж трубочки з пасти. Я відчуваю, що ми зможемо вплинути на ситуацію з екологією у світі й стати прикладом для тих, хто тільки починає свою боротьбу за порятунок природи. Особливо це важливо для тих людей, які менш усвідомлюють, наскільки подібні рішення важливі ", - повідомив засновник компанії Максим Гелманн виданню Bored Panda.

Трубочки "живуть"у  холодних напоях не більше години, але термін їх придатності залежить від температури води. Вони абсолютно без смаку і згодяться навіть для "в'язких" напоїв на кшталт какао або солодкого молока.

"Їх можна використовувати й для гарячих напоїв, але краще цього не робити. Трубочки при таких температурах служать зовсім недовго", - зазначив Гелманн.

Ціна 12 соломинок - £3.49 (близько 110 гривень).

А скільки користі для навколишнього середовища 🥰.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту