Перегляд порно позитивно впливає на жінок, - вчені

Фото: Unsplash by Kristina Flour

Група психологів із США та Угорщини провели цікаве дослідження. Вони довели, що регулярний перегляд порно-відео не шкодить жінкам, а навпаки - корисне. Завдяки роликам для дорослих їхнє сексуальне життя поліпшується, пишуть на сайті дослідження.

Для участі в експерименті запросили 2433 жінок із США та Угорщини. Вони мали пройти анонімне опитування про їхнє сексуальне життя. 

Вчені виявили, що перегляд відео для дорослих позитивно відбився на інтимному житті учасниць. Їм було легше досягти збудження і оргазму, оргазм тривав довше і був інтенсивнішим, ніж у тих, хто порно не дивився. А під час інтимної близькості з партнером учасницям експерименту, які регулярно дивилися порно, було легше збудитися і оргазм наступав пізніше.

Ще психологи з'ясували, що порно під час мастурбації дивляться частіше за інших зрілі жінки на етапі пременопаузи, жінки з депресією або тривогою, лесбіянки і бісексуальні жінки.

"Крім того, ми не помітили зв'язок між порнографією і задоволеністю сексуальними стосунками, що підказує, що вона залежить від інших факторів. Так, ці результати спростовують поширене переконання, що порнографія шкідлива для партнерських відносин", - пишуть дослідники.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту