Фото: Unsplash

Перегляд порно стимулює пари займатися сексом, - вчені

Нове дослідження показало, що проблеми в стосунках пари не можуть бути наслідком перегляду кимось із партнерів порнороликів.

Останнім часом тривають суперечки щодо того, як порно впливає на сексуальне життя пар. Переважно вчені схильні вважати, що порнографія негативно впливає на бажання партнерів займатися сексом.

Але дослідники з Квебекського університету вважають по-іншому. Вони впевнені, що порно не тільки не шкодить парам, але навіть допомагає тим у ліжку. Якщо коротко, воно збільшує бажання у партнерів займатися сексом, передає Psypost. Це підтвердили опитування жінок і гомосексуальних чоловіків.

Канадці додають, що перегляд порно є наслідком появи сексуального бажання в той день, коли людина лізе на порносайти. Але глобально це не є причиною погіршення стосунків між партнерами.

"Результати говорять про те, що ми повинні бути обережними, перш ніж дійти висновку, що використання порнографії є ​​причиною труднощів у пар", - розповіла авторка дослідження Марі-П'єр Вайянкур-Морель.

Вчені стверджують, що головне - це домовитися партнерам, коли й за яких умов дивитися порно.

Матерiали по темi
Топ-10 найсексуальніших книг. Що про "хтиве чтиво" думає психотерапевт
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту