Переходимо на літній час весело: кому корисне та вигідне переведення стрілок годинника

Фото: hdwallpapers.cat
У ніч проти 31-е березня в Україні відбувається перехід на літній час. О 3:00 ночі стрілки переводяться на годину вперед, на 4:00.

Здавалося б, "вкрадена" година у сну, необхідність перебудовувати графік і мінімум тиждень звикати прокидатися раніше – жодного позитиву. А він, між іншим, є. Не для всіх, і не такий очевидний, але є.

Амністія для "запізників"

Раніше хронічні прогульники безсоромно користувалися опцією спізнення на роботу в понеділок, через добу після переходу на літній час. Мовляв, забув перевести стрілки, тому й прийшов на годину пізніше, хоча був упевнений, що вчасно. Чомусь така "відмазка" часто сприймалася, як поважна причина. Максимум, могли пожурити ("А голову ти вдома не забув?") І пробачити. Зараз, коли час гаджетів перекладається автоматично, таке виправдання може й не пройти. Але спробувати можна. Щоправда, тільки один раз.

"Приз" для нічної зміни

Безсумнівно хороший настрій буде у тих, хто працює в нічну зміну в ніч проти 31-е березня. Саме зміну, скажімо, з 22:00 до 6:00. "-1" година в зміні – і все офіційно-легітимно для нічних охоронців, касирів у цілодобових магазинах та інших. 

Привід для марнославства

Якщо зайнятися коханням в ніч проти 31-е березня, то після можна буде розповідати з гордістю, що у вас був секс не 5 хвилин, як це зазвичай буває, а з 3:00 до 4:05!

БОНУС

Якщо ви не запам'ятали, куди саме переводяться стрілки годинників навесні та восени, то ось вам зручний лайфхак: Весна - Вперед Вертаємо, Осінь – назад Обертаємо.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту