Перетворити сон на розваги – компанія Pokemon анонсувала вихід нової "нічної" гри на смартфонів

Фото: Facebook Pokémon
Pokemon Sleep - саме така назва нової забавки – буде використовувати дані про сон людини.

Покемонів дивились, грались, їх навіть ловили на телефон, але щоб покемони відстежували людей, а, точніше, їхній сон - такого ще не було.

Але всьому настає край. Компанія Pokemon розробляє новий додаток Pokemon Sleep. Він відстежуватиме сон гравців, - повідомляє Mirror.

Фото: Facebook Pokémon

Усе почалось у 2016 році, коли на світ з’явилось те, що справді заполонило усіх "телефономанів" - розширена реальність смартфонів "Pokemon Go". Користувачі тільки те й робили, що ходили містом і полювали на покемонів за допомогою своїх смартфонів. І ось компанія Nintendo Co Ltd, заснована в Кіото, заявила, що вона розробляє оновлену версію додатку - так звану Pokemon Go Plus. Офіційна назва додатку звучатиме як Pokemon Sleep. Поки що розробники не уточнюють, як зміниться гра, але кажуть, що будуть використовуватись дані сну геймера. Те, коли користувач заснув, як довго спав та коли прокинувся, буде впливати на різні зміни у грі.

Фото: Facebook Pokémon

"Ми хочемо перетворити сон на розваги", - сказав Цунекадзу Ісіхара, виконавчий директор компанії Pokemon, яка допомагає керувати франшизою Pokemon у Токіо.

Розробники додають, що якщо така гра виявиться успішною, то у майбутньому вона могла б стати в нагоді додаткам для відстеження стану здоров’я.

Здається, що це така собі компенсація від Pokemon. Заохочують спати після недоспаних ночей у пошуках покемонів. Тоді, щоби бути успішним у грі, зашкалював азарт - тепер нехай зашкалює кількість позіхань.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту