Фото: @parishilton

Періс Хілтон планує зняти реаліті-шоу на Закарпатті - ЗМІ

Голлівудська супер-зірка ще з літа веде переговори щодо купівлі курорту "Деренівська Купіль", де будуть відбуватися зйомки.

Раніше стало відомо, що Періс Хілтон майже придбала комплекс "Деренівська Купіль" на Закарпатті. Тепер видання LifeStyle 24, чиї слова передає 24 канал, повідомляє, що діва збирається побудувати там повноцінний знімальний майданчик. Для цього представники Періс ще з літа ведуть переговори про покупку всього курорту біля "Деренівської Купелі".

На точці планують побудувати вертолітний майданчик, паркінг і "пасаж" для проведення заходів. Окрім зйомок проєкту, на курорті Періс планує проводити конкурси краси.

Угоду планують завершити до початку весни 2020 року. Зараз на території комплексу активно ведеться будівництво локацій, щоб зйомки стартували вчасно. Періс планує встигнути на цвітіння сакур, яких в "Деренівській Купелі" розташовано понад 11 видів.

Очікуємо, що скоро біля комплексу з'явиться величезний напис ZAKARPATTYA за прикладом знака "Голлівуд" в Лос-Анджелесі 😆.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту