"Перші рази" Степана Казаніна - актор студії "Квартал 95" у свій Ювілей дав оригінальне інтерв`ю (фото)

19 грудня актору студії "Квартал 95" Степану Казаніну виповнилось 45 років. Напередодні свого Ювілею комік відповів на декілька питань про своє життя. Інтерв`ю тривало в доволі оригінальному форматі - Степан розповів про свої "перші рази".😄

Вперше забув слова на сцені

Така прикрість сталась зі Степаном у 10 класі.

"Це було під час шкільного виступу. У той момент від переживань я хотів провалитися крізь землю... Це сьогодні я не боюся вже імпровізації та експромту, а тоді це були якісь страшні відчуття всередині".

Вперше поцілувався

Степан зізнався, що це було в 9 років.

"Дівчинку звали Оксана. Наші почуття зароджувалися ще з першого класу, але тільки до третього я зважився на такий серйозний крок. Був морозний зимовий вечір, і ми зайшли в під`їзд, щоб зігрітися... Це був хоч і дитячий коротенький поцілунок, але я його запам`ятав на все життя".

Задумався про те, щоб покинути "Квартал"

"А хто вам сказав, що такі думки взагалі були? Не дочекаєтесь!"😃

Вперше сів на дієту

Рік тому.

"Що називається, за компанію з дружиною. Її, у свою чергу, підбила на це подружка Ніна (відомий в колі зірок дієтолог Ніна Радзієвська). Цілий місяць витримав, уявляєте? Займалися спортом, їли за графіком. У результаті скинув пристойно так кілограм, чому був дуже радий".

Переодягнувся в жінку

Шкільний КВК - от той момент.

"Це було в класі шостому-сьомому. Такі перевдягання завжди веселять людей, і я одразу це зрозумів. І, до речі, мені самому було досить весело виходити на сцену в колготках, спідниці та ще з бантиком на голові".😄

Перший раз назвав себе Степаном

На першому курсі інституту.

"Не знаю чому, але мене ніхто не запам`ятовував за реальним ім’ям - Сергій. Одного разу я вирішив прикольнутися і представився жартома Степаном. І так за мною це ім`я і закріпилося. Спочатку в інституті, потім в КВК, а у результаті й усі навколо мене почали кликати Степаном".

Взяв сам у когось автограф

"Напевно, це був вперше та востаннє, коли я брав у когось автограф. Але я не міг цього не зробити. Адже це був сам Олександр Абдулов. Він приїхав до нас у Надим з творчим вечором. Після концерту я зайшов до нього в гримерку і попросив автограф. Але у мене нічого із собою не було, крім фотографії однокласниці. На ній Олександр Гаврилович і розписався. Я потім ще довго зберігав цю фотку у відеокасеті з фільмом "Геній", де він, власне, зіграв".

Вперше з`їздив за кордон

Це було на почату 2000-их.

"Це була, здається, Болгарія, вже у складі "Кварталу". У
радянські часи я теж бував у різних країнах, але це не вважалося тоді закордоном".

Побачив на голові сиве волосся

"Складно сказати. Я ж блондин, тому досі не розумію, то це у мене сиве волосся з`явилося, чи то я просто у відпустці вигорів на сонці".

Переїхав у власну квартиру

10 років тому.

"Це була "двушка" на Русанівці, 42 квадратних метри. Щоб її купити, довелося брати кредит, зате це була перша своя квартира".

Матерiали по темi
Новорічний "Квартал" в присутності Зеленського: хор Верьовки перетворився в хор Коломойських (фото, відео)

Фото: прес-служба "Квартал 95".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту