"Перші рази" Степана Казаніна - актор студії "Квартал 95" у свій Ювілей дав оригінальне інтерв`ю (фото)

19 грудня актору студії "Квартал 95" Степану Казаніну виповнилось 45 років. Напередодні свого Ювілею комік відповів на декілька питань про своє життя. Інтерв`ю тривало в доволі оригінальному форматі - Степан розповів про свої "перші рази".?

Вперше забув слова на сцені

Така прикрість сталась зі Степаном у 10 класі.

"Це було під час шкільного виступу. У той момент від переживань я хотів провалитися крізь землю... Це сьогодні я не боюся вже імпровізації та експромту, а тоді це були якісь страшні відчуття всередині".

Вперше поцілувався

Степан зізнався, що це було в 9 років.

"Дівчинку звали Оксана. Наші почуття зароджувалися ще з першого класу, але тільки до третього я зважився на такий серйозний крок. Був морозний зимовий вечір, і ми зайшли в під`їзд, щоб зігрітися... Це був хоч і дитячий коротенький поцілунок, але я його запам`ятав на все життя".

Задумався про те, щоб покинути "Квартал"

"А хто вам сказав, що такі думки взагалі були? Не дочекаєтесь!"?

Вперше сів на дієту

Рік тому.

"Що називається, за компанію з дружиною. Її, у свою чергу, підбила на це подружка Ніна (відомий в колі зірок дієтолог Ніна Радзієвська). Цілий місяць витримав, уявляєте? Займалися спортом, їли за графіком. У результаті скинув пристойно так кілограм, чому був дуже радий".

Переодягнувся в жінку

Шкільний КВК - от той момент.

"Це було в класі шостому-сьомому. Такі перевдягання завжди веселять людей, і я одразу це зрозумів. І, до речі, мені самому було досить весело виходити на сцену в колготках, спідниці та ще з бантиком на голові".?

Перший раз назвав себе Степаном

На першому курсі інституту.

"Не знаю чому, але мене ніхто не запам`ятовував за реальним ім’ям - Сергій. Одного разу я вирішив прикольнутися і представився жартома Степаном. І так за мною це ім`я і закріпилося. Спочатку в інституті, потім в КВК, а у результаті й усі навколо мене почали кликати Степаном".

Взяв сам у когось автограф

"Напевно, це був вперше та востаннє, коли я брав у когось автограф. Але я не міг цього не зробити. Адже це був сам Олександр Абдулов. Він приїхав до нас у Надим з творчим вечором. Після концерту я зайшов до нього в гримерку і попросив автограф. Але у мене нічого із собою не було, крім фотографії однокласниці. На ній Олександр Гаврилович і розписався. Я потім ще довго зберігав цю фотку у відеокасеті з фільмом "Геній", де він, власне, зіграв".

Вперше з`їздив за кордон

Це було на почату 2000-их.

"Це була, здається, Болгарія, вже у складі "Кварталу". У
радянські часи я теж бував у різних країнах, але це не вважалося тоді закордоном".

Побачив на голові сиве волосся

"Складно сказати. Я ж блондин, тому досі не розумію, то це у мене сиве волосся з`явилося, чи то я просто у відпустці вигорів на сонці".

Переїхав у власну квартиру

10 років тому.

"Це була "двушка" на Русанівці, 42 квадратних метри. Щоб її купити, довелося брати кредит, зате це була перша своя квартира".

Матерiали по темi
Новорічний "Квартал" в присутності Зеленського: хор Верьовки перетворився в хор Коломойських (фото, відео)

Фото: прес-служба "Квартал 95".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту