Перший у світі музей похмілля відкрився у Хорватії (фото)

Фото: 34travel.me
У ньому зібрані історії і речі людей, які не пам'ятають, як провели вчорашній вечір.

У Загребі відкрився перший у світі Музей похмілля. Там зібрані реальні історії людей, які не пам'ятають, як провели ніч після бурхливої вечірки, пише 34travel.me.

Ідея створення музею виникла у студентів Ріно Дубоковича і Роберти Мікелич після розповіді одного друга. Якось вранці він знайшов у кишені велосипедну педаль. Як вона там опинилася, хлопець не знає - кількість випитого була занадто великою.

"Я подумав, слухаючи його, чому б не створити місце, музей, з колекцією цих предметів і історій. Вони будуть кумедним чином ілюструвати ці вечори пияцтва і похмілля на наступний день", - сказав Ріно Дубокович.

Знамениту педаль помістили на чільне місце після відкриття, а поруч з нею виявилися дорожній знак, драбина, горщик і інші несподівані предмети. 

Зараз творці Музею похмілля збирають історії по всьому світу. Поділитися ними можна на сайті або в Facebook. Володарі найкращих історій отримають можливість потрапити туди безкоштовно.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту