Перший у світі референдум щодо легалізації психоделіків відбудеться в Орегоні

Фото: chrissmith12, Pixabay
Йдеться про застосування галюциногенних грибів з терапевтичною метою.

На виборах в листопаді жителі штату Орегон висловлять свою думку з приводу легалізації психотерапії псилоцибіном. Якщо рішення виявиться позитивним, гриби, котрі викликають галюцинації, можна буде вирощувати в спеціальних установах і приймати в клініках під наглядом лікарів, пише hightech.plus.

Петицію про це підписали понад 160 000 осіб. Якщо в листопаді Орегон проголосує "за", легальне виробництво псилоцибіна і робота психотерапевтичних клінік почнеться в січні 2023-го.

Над аналогічними пропозиціями працюють і в інших штатах. Найбільшого успіху досягли у Вашингтоні. Там пропонують провести більш широку ініціативу щодо декриміналізації галюциногенних рослин і грибів. А в Каліфорнії активісти не змогли зібрати достатньо підписів.

Нагадаємо, вчені, медики та інші дослідники пророкують, що вже найближчого часу психоделічні препарати вийдуть з тіні й стануть звичайними ліками, які можна буде купити в аптеці. Перспективи ринку психоделіків минулого року навіть обговорювали на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Поступово псилоцибін й інші речовини перестають бути табу в пристойному суспільстві. А разом з ними реабілітується і ім'я одного з найвідоміших пропагандистів психоделіків в історії - американського вченого Тімоті Лірі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту