Петя і Оксана поспішають на допомогу (карантинний репортаж з пультом у руці)

Наш автор - письменник-гуморист Олександр Володарський - вирішив на самоті подивитися українські інформканали, але не зміг довго протриматися. Так п'ять хвилин на кухні з пультом в руці перетворилися на специфічний репортаж.
☝Увага: всі герої та назви вигадані. Будь-які збіги з реальними особистостями, телеканалами та партіями НЕвипадкові.

У мене на кухні - телевізор. Він стоїть на підвіконні, тому якщо дивитися над ним - видно безкрає небо, а якщо в нього - безмежний треш.

Волею-неволею останнім часом кухню я відвідую частіше, ніж зазвичай, і під настрій вмикаю різні канали. Спершу я вмикав футбольні, а нині - інформаційні. А оскільки довго дивитися один і той же інформканал неможливо з огляду на засилля одних і тих же фізіономій, то я клацаю з одного на інший.

З’ясувалося, якщо швидко перемикати випуски новин, виходить щось на зразок спортивного репортажу з передвиборчим підтекстом:

- Увага, увага, канал "113-Україна" веде свій репортаж з телевізійного чемпіонату з політичного коронавірусу. Передвиборчий забіг розпочався. Вперед виривається партія "За буття" і Фонд Оксани Макарченко - вони передали в лікарні Закарпаття вантажівку масок, декілька ШВЛів і цілими днями тільки про це й говорять!

- Канал "PRямий" абсолютно випадково став очевидцем благодійної акції партії "Європейська Лапідарність" і Фонду Петра Дорошенка. Вони передали в лікувальні заклади столиці та її околиць дві вантажівки масок, полагодили десяток ШВЛів і пригрозили, що під цими масками вони конкурентів і поховають.

Що у відповідь скажуть суперники?

- Джерела каналу "Україна 24 на 7" повідомляють, що до коронавірусного марафону долучилася команда Фонду Ахмета Рінатова. Вони обіцяють закидати масками українські лікарні та аптеки, як "Шахтар" голами всіх своїх суперників.

- Партія "За буття" і Фонд Оксани Макарченко передали пенсіонерам вагон продуктових наборів і листівок із зображенням Віктора Ведмедчука на тлі Вадима Равіновича. Пенсіонери в щасливому шоці!

- Члени партії "Європейська лапідарність" і сам Петро Дорошенко запакували продуктові набори з особистими автографами для пенсіонерів та передали лікарям-інфекціоністам тисячу захисних костюмів, а з ними - повне зібрання духопід'ємних промов депутата Олексія Кончаренка всіма мовами народів України.

-  Фонд Ахмета Рінатова бере ініціативу в свої руки за допомогою ніг кур'єрів, які розносять продукти й ліки всім нужденним. Усі нужденні моляться на святого Ахмета...

А далі можна не клацати, бо по всіх інформканалах кажуть одне й те ж, як під копірку: "А останніми в забігу, гублячи на ходу свій рейтинг, плетуться "Слуги народу" на чолі зі своїм лідером. Вони нічогісінько не знають і не розуміють. Тільки ми всі знаємо і розуміємо, а вони ні чорта! Якби вони тільки розуміли, що ні чорта вони не розуміють! Але вони цього не розуміють! Слухайте нас! Тільки ми знаємо, як поводитися і розробили план чітких дій у разі: Всесвітнього потопу, Другого пришестя і Третьої світової війни!".

Я знімаю капелюх перед тими, хто допомагає іншим. Але, як правило, ті, хто допомагає безкорисливо і щиро, не волають про це по десять разів на день на кожному кроці. 

Роби добро - і кидай його у воду. Інакше добро перетворюється на звичайний піар. Піар під час чуми.
Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту