Під час голосування дружину Зеленського мало не збили з ніг (фото)

Володимир Зеленський приїхав на виборчу дільницю разом з дружиною Оленою.

Журналісти накинулися на подружжя і мало не збили Олену з ніг.

- Так, нікого не штовхаємо. Це моя дружина. Обережно, - кинувся до преси Зеленський. Далі посипалися запитання різними мовами.

Зеленський відповідав російською, українською, англійською. Більш за все пресу цікавила його майбутня команда. Зокрема, чи не збирається він у разі перемоги покликати в Україну Саакашвілі.

- Я думаю, що він серйозний дуже дипломат і серйозний дуже консультант для будь-якої людини. Але я не торгую постами, - ухилився від відповіді кандидат.

Також Зеленського спитали про будиночок у Італії, через який розгорівся скандал; за кого будете голосувати та чи складно робити вибір у бюлетены, що завдовжки 80 см.

- Моє прізвище кидається в очі. Кандидатів, дійсно, багато. Демократія в самому розквіті, - відповів він.

Зеленський проголосував у Києві на дільниці 800489 (вулиця Героїв Сталінграда, 2, Коледж морського і річкового флоту). Туди прийшло так багато журналістів та фотографів, що яблуку було ніде впасти. У натовпі фотографи ледь не зайшли до кабінки для голосування із Зеленським.

Фото: прес-служба Зеленського
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту