Під час карантину Ukraine Wow відкрила можливість онлайн прогулянки виставкою

Гарна новина для тих, хто не встиг відвідати залізничний музей.

Інтерактивний проєкт про Україну - Ukraine WOW - закрили через карантин. Виставку все ще можна відвідати, однак тепер через Інтернет.

На сайті зробили онлайн-тур виставкою, а також опублікували усі текстові матеріали двома мовами.

Як заявила керівниця проєкту Ярослава Гресь, черги на виставку були завжди, тому й попит на віртуальну екскурсію має бути подібним.

"За неповних 4 місяці роботи Ukraine WOW зібрала понад 330 тисяч глядачів і встановила національний рекорд відвідуваності. Черги на виставку, присвячену найкращому, що є в Україні, стояли б і сьогодні, якби не карантин. Але тепер відкривати для себе країну може кожен охочий – організатори відтворили експозицію в форматі 3D, вона доступна за посиланням ukrainewow.com", передає The Village.

Виставку відкрили у листопаді 2019 року у приміщенні Центрального залізничного вокзалу. Через постійний попит експозицію декілька разів продовжували для показу. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту