"Під ялинку": нардепів скоротять на третину

Конституційний суд дав добро на "урізання" кількості мандатів у Верховній Раді.

Конституційний суд України визнав конституційним законопроект про зменшення конституційного складу Верховної Ради України і закріплення пропорційної виборчої системи. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела.

У перекладі на людську мову, це означає, що кількість місць в Парламенті може скоротитися з нинішніх 450 до 300, що пропонується законопроектом №1017 про внесення змін до статті 76 і статті 77 Конституції. І суд визнав це можливим з правової точки зору.

Але є нюанс: для цього відповідно до правових норм необхідно внести зміни і в низку інших статей Конституції. Але головне "послання" від КС зрозуміло: скорочення кількості нардепів можливо, і буде цілком законно з точки зору права.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту