Фото: Unsplash

Під ялинку. В Україні закривають зали з ігровими автоматами

Так розпорядився Кабмін.

До 16:00 20 грудня в Україні повинні закритися всі приміщення з ігровими автоматами.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.

Чиновник повідомив, що поліція повинна виконати пункти нового указу Кабміну, згідно з яким в країні забороняється гральний бізнес.

Це рішення стосується всіх без винятку національних лотерей, гральних клубів і подібних ним закладів.

У поліції заявили, що тільки в ніч проти 20 грудня закрили 152 різних підприємства по гральному бізнесу, які вважалися незаконними.

"Сьогодні вночі фахівці ДСР відпрацювали тільки ті гральні заклади, які вважалися незаконними. А після рішення Кабінету міністрів будуть скасовані електронні системи. Тепер всі державні лотереї позбавляються можливості використовувати свої електронні системи. У зв'язку з цим, необхідно створити постійно діючі мобільні групи слідчих підрозділів і ДСР на місцях. Дані групи повинні протидіяти, виявляти й документувати незаконний гральний бізнес ", - зазначив Володимир Околіт, начальник управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіціі.

Відзначимо, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявляв, що в Україні ігрові автомати повністю зникнуть до кінця 2019 року.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту