Фото: Justin Aikin / Unsplash

Підлітки вживають менше марихуани, якщо вона легалізована - дослідження

Вчені стверджують, що молодь втрачає інтерес до наркотичної речовини.

Марихуана не так жадана, коли не заборонена.

До цього висновку дійшли американські вчені, які провели дослідження щодо вживання легких наркотиків підлітками, передає Громадське з посиланням на журнал JAMA Pediatrics.

Експерти опитали 1,4 мільйона американської молоді у 33 штатах країни. Виявилося, що більше трави вживають у тих регіонах, де вона заборонена законом. У штатах, де стався легалайз, інтерес до марихуани стрімко падає.

Фото: Thought Catalog

Вчені пояснюють це тим, що в ліцензованих точках продажу марихуани у підлітків обов'язково запитують паспорт, в той час як нелегальні продавці рідко цікавляться віком клієнта. Крім того, молодь банально втрачає інтерес до трави.

Сьогодні канабіс дозволений у 7 американських штатах. У деяких вишах почали відкривати програми з підготовки фахівців з марихуани.

Нагадаємо, що медичний канабіс також хочуть узаконити в Україні.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту