Підрахуй: з'явився калькулятор, що переводить час, згаяний у соцмережах, у прочитані книжки

Фото: Pexels
Окрім такого калькулятора, на сайті є ще більше 500 інших помічників в обчисленні у різних сферах.

Не завжди хочеться дивитись правді в очі, але від фактів не втечеш. Новий калькулятор в Мережі покаже вам щось не дуже приємне, але насправді дуже цікаве.

Нова функція Social Media Time Alternatives здатна перевести втрачений час у соцмережах на кількість прочитаних за цей час книг. Або ж ще порахує скільки фільмів ви могли би переглянути за цей час, чи скільки грошей могли б заробити, пише Inspired.

Творці проєкту пояснили причини створення такого калькулятору: "2015 року автори дослідження Deloitte встановили, що американці перевіряють свої смартфони 8 мільярдів разів на день. Ми можемо уявити, що до 2017 року ця кількість значно зросла. Адже смартфони – це перше, на що ми дивимося вранці".

Social Media Time Alternatives

Щоб провести підрахунки, потрібно власноруч ввести потрібні показники: кількість перевірок соцмереж на годину, середній час, витрачений на кожен сеанс, середню кількість сторінок книги (за замовчуванням - 240), а також швидкість читання. Після введення всіх даних, калькулятор видає результат – кількість книжок, які можна прочитати за час, який "зависаєте" у соцмережах.

Погодьтеся, це калькулятор – тільки для сміливих.

Окрім новинки - калькулятора "заміни соцмереж на книги", на сайті є ще безліч потрібних функцій: від калькулятора спалення калорій та часу до отримання омріяної ваги до різних бізнес-помічників в обчисленні.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту