Фото початку 2000-х. Олександр і Володимир дружать вже більше 20 років. Особистий фотоархів

Пікалов подарував Зеленському на день народження костюмний ніж

Один з лідерів студії "Квартал 95" Олександр Пікалов 30 січня відзначив 44-річчя, а за п'ять днів до цього оригінально привітав друга-президента.

Напередодні дня народження Олександра Пікалова ми зустрілися з ним в офісі студії "Квартал 95" і поспілкувалися на "чоловічі" теми: секс, алкоголь, політика, друзі ... Звісно, зайшла мова і про Володимира Зеленського, з яким Олександр дружить вже більше 20 років.

- Олександре, нещодавно був день народження у одного вашого друга, який для нас президент... (25-го січня Володимиру Зеленському виповнилося 42. - Авт.).

- Для мене він теж президент, повірте. І я поділяю ці два поняття. Я ніколи в житті не скористаюся дружбою заради своїх особистих інтересів. Тому що там дуже велика відповідальність. І ставлячи в такі умови людину, ти ставиш його перед вибором - а так нечесно.

- Що подарували?

- Я тобі поставлю запитання у відповідь: просто скажи - ну, що я міг подарувати?

- Пляшку класного червоного вина?

- Ні, не вгадав. Ніж. У шикарного чоловіка завжди має бути ніж. А точніше - різні ножі. Чому? Тому що є різні речі. Під джинси - один ніж. На природу - інший. На мотоциклі - третій... Я подарував дуже красивий італійський костюмний ніж. Є і така категорія, так. 

Цей ніж можна носити в костюмі. Йому дуже сподобалося. Ех, красивий ніж. Собі хотів, чесне слово. Їх два роки вже не випускають. Не завозять до нас. До речі, дуже часто буває таке, що я дарую людям те, що дуже хотів би сам і в мене такого немає.

Незабаром: читайте велике інтерв'ю з Пікаловим на iod.media, а також дивіться його на нашому YouTube-каналі. 

Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту