Піклуймося про Землю, бо вона того варта: серія повчальних коміксів

Ілюстратор зі Словаччини Францишек Чанер створив еко-мультик про проблеми довкілля під назвою "Злюща Земля" (ANGRY EARTH).

На милих картинках "Злюща Земля" стикається з глобальними проблемами сучасності - забруднення пластиковими відходами світового океану, низький рівень переробки відходів і збільшення кількостей звалищ, браконьєрство, вирубка лісів, забруднення повітря токсичними речовинами та іншими, не менш важливими проблемами.

Відповідаючи на питання, чому мультиплікаційний проект "Злюща Земля" такий важливий, художник пояснює, що одна картинка скаже більше, ніж 1000 слів. За його словами, через те, що наші щоденні рішення накладають величезний відбиток на довкілля,  важливо пам'ятати - кожен з нас здатен щось змінити. А милі картиночки зайвий раз про це нагадують.

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Alexandra Pikuza
я бы и сама злилась на месте планеты(
19 черв 2019 р., 13:36
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту