Pirelli створила розумні шини з 5G, які попереджають про небезпеку на дорозі

Фото: facebook.com/Pirelli
Система збирає інформацію під час руху і передає в центральний комп'ютер, а звідти - водієві.

Для багатьох шина - всього лише шматок гуми, натягнений на колесо. Однак це одна з найважливіших частин сучасного автомобіля, а в майбутньому вона стане ще важливішою. Італійська компанія Pirelli випустила систему Cyber ​​Tire і стала першим у світі виробником, який навчив шини транслювати дані по бездротовій мережі 5G, пише hightech.plus.

Система збирає інформацію під час руху автомобіля і передає в центральний комп'ютер, а звідти - водієві. Під час демонстрації розумні шини попередили, що дорога мокра і машин може втратити зчеплення з покриттям.

Фото: pirelli.com

У майбутньому Cyber Tire зможе відстежувати пройдену відстань, динамічне навантаження, чи є на дорозі лід або вибоїни, обмінюватися даними зі світлофорами і повідомляти водієві, скільки ще буде горіти зелений.

Pirelli показала можливості підключеної шини на заході в Турині разом зі своїми партнерами Ericsson, Audi, Tim, Italdesign і KTH. Компанія поки не анонсувала дату початку продажів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту