"Пішла голота на вигадки": клієнтка ресторану в Харкові влаштувала стриптиз перед поліцією (відео)

Дівчина не змогла (або не захотіла) платити за себе. І, намагаючись довести, що у неї немає грошей, повністю роздяглась.

Хочете погуляти в ресторані і не заплатити? Якщо ви симпатична дівчина, такий спосіб є. Ви відмовляєтеся платити, а коли приїжджає поліція, влаштовуєте справжній стриптиз, знімаючи по черзі всі предмети свого туалету, аж до найінтимніших, кидаєте їх в обличчя копам зі словами: «Нате! Подавіться. Забирайте все! Це останнє, що я маю!»
 
Добре б, звісно, щоб вам підіграв оркестр, але у саксофоніста від такого видовища може відвиснути щелепа, тож рівної мелодії не вийде. А без саксофона, який же стриптиз?
Надто хитро, кажете? А ми відразу попередили, що голота на вигадки хитра!

Цей спосіб винайшла і застосувала на практиці відвідувачка одного з ресторанів у Харкові, що на вул. Квітки-Основ'яненка. І навіть не сумнівайтеся: ні Квітка, ні Основ'яненко такого в житті не бачили.
 
"Дівчина влаштувала справжню істерику. При цьому вона то милувалася собою в дзеркалі, то сідала на підлогу, то вибігала із закладу. Заспокоїти клієнтку-стриптизерку не вдалося, тому патрульні викликали спеціальну бригаду медиків", - повідомляє у Facebook місцеве видання "Харківський перелом".
 
Але головна мета заповзятої ​​дівчини була досягнута - грошей з неї взяти не вдалося.

На жаль, викладений вище спосіб не годиться для осіб чоловічої статі. Навіть якщо вам вдасться наполягти, щоб адміністрація викликала спеціальний жіночий батальйон патрульної поліції, немає  гарантії, що дівчата стануть захоплюватися вашим чудово складеним тілом, а не впаяють вам додаткову статтю "за статеві домагання без обопільної згоди".

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту