Після скасування карантину в літаках запровадять особливу розсадку для пасажирів

Фото: ramboldheiner, Pixabay
Нововведення анонсувала британська компанія EasyJet.

Керівництво лоукостера EasyJet повідомило, що планує лишати середній ряд крісел порожнім після відновлення польотів. Пасажирів саджатимуть біля вікна і біля проходу, пише 34travel.me.

"Я думаю, важливо, щоб клієнти розуміли, що ми ставимося до цього дуже серйозно, і, перш за все, ми піклуємося про їхнє благополуччя", - сказав директор авіакомпанії.

Такі правила діятимуть одразу після відновлення польотів. В EasyJet впевнені, що попит на них виявиться невеликим, і літаки лоукостера зможуть витримати навантаження. Якщо пізніше ситуація зміниться, правила розсадження також переглянуть. Але в компанії поки що не ризикують говорити, коли знову почнуть виконувати польоти.

Перевізник приземлив свій флот через тиждень після того, як у Великій Британії запроваджено карантин. Скорочувати співробітників почали тільки наприкінці березня, тому компанія зазнала великих збитків.

Керівництво EasyJet впевнене, що бюджету вистачить ще на 9 місяців. Навіть в тому випадку, якщо літаки продовжать простоювати.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту