Фото: Unsplash

Півень виграв суд у французької пари, яка звинувачувала того у кукуріканні

Судовий процес встигли охрестити як "боротьбу між селом і містом".

У липні цього року французьке селище Сен-П'єр-д'Олерон вмить стало знаменитим. Усе через скандал з галасливим півнем, який прийшовся не до смаку відвідувачам місцевості.

Два місяці тому пенсіонери Жан-Луї Бірон і Жоель Андріє, які щоліта приїжджають у тихе селище з міста Лімож, поскаржилися на те, що їхній сусід, чотирирічний півень Моріс, заважає їм відпочивати. Подружжя вчинило скандал з власницею нещасного, мадам Фессо, однак та стояла на своєму: не можна заборонити півню співати, адже це є невіднятною частиною сільського способу життя.

Пенсіонерам урвався терпець, через що вони подали на Моріса до суду. Уся Франція тоді розділилися на два табори: одні вважали, що півень має законне право на кукурікання вранці, інші ж вимагали зупинити засилля дратівливого співу. 

Крапку у суперечках поставив суд. 5 вересня той не підтримав скаргу пенсіонерів і дозволив Морісу безперешкодно кукурікати, зазначає BBC.

"Сьогодні Моріс переміг у битві за всю Францію", - заявила господиня півня мадам Фессо.

Зазначимо, що також позивачі вимагали у жінки компенсацію у тисячу євро за нанесення моральної шкоди. Це прохання суд також не задовольнив.

Однозначно, перемога 💪💪💪. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту