Півфіналіст Нацвідбору Євробачення-2019 KHAYAT випустив дебютний альбом KHMIL` (аудіо)

Фото: Instagram ado.khayat
У піснях чути дудук, сопілки, дарбуку й тибетську чашу.

Півфіналіст Національного відбору Євробачення-2019 і фіналіст дев’ятого сезону "Голосу країни" KHAYAT презентував свій дебютний альбом KHMIL`. Він складається із 7 пісень (восьмий трек – бонусний). Музичну новину повідомляє Liroom.

Фото: Instagram ado.khayat

Артист працює у жанрі етно-техно, тобто співає українських етнічних народних пісень у електронній обробці. Новий альбом включає саме такі сингли. Вони про любов та зраду, точніше різні стадії її переживання: усвідомлення, прийняття та байдужість. Бонусний трек – єдиний в альбомі не українською, а англійською. Це саме та пісня, з якою артист виступав на Нацвідборі.

Загалом KHMIL` - це синтез електронної музики, етнічних мелодій та східних мотивів. У піснях чути дудук, сопілки, дарбуку й тибетську чашу. Звуки цих незвичних інструментів перемішані зі звуками повсякденного життя: двигуном автомобіля, метро, свистом кухонного чайника.

"Назва альбому напряму пов'язана з хмелем, який паморочить і п'янить, як і кохання. Його багатошаровість - пряме ототожнення з почуттями людей. Якщо хміль стиснути під час цвітіння, то опадає вся луска. Те ж відбувається з любов'ю в моменти зради. У світі немає нічого конкретнішого за кохання. Ти або любиш, або ні. Ми стикаємося зі зрадою щоденно. Просто хтось обирає бути жертвою, а хтось закриває очі і рухається далі. Цей альбом про те, що тільки ми відповідальні за свої помилки", - написав співак на своїй сторінці у Facebook.

Презентація альбому наживо відбудеться 19 червня в столичному Зеленому театрі. Гостем концерту стане YUKO, з яким KHAYAT виконує спільний трек VESNIANKA. Зараз альбом можна послухати на усіх онлайн-платформах – Google Play, Apple Music та Deezer.

"Йод" вже хмеліє від заворожуючих пісень. Пропонуємо і вам.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту