Фото: Unsplash

Пиво Corona тимчасово зупиняє виробництво. Над причиною навіть не варто гадати

Дожартувалися? 😆

Мексиканська пивоварня Grupo Modelo, яка випускає пиво Corona, заявила, що поки не буде робити нові партії напою. Причина — звичайно ж, у коронавірусі. Але не через нанесення удару по репутації бренду (згадаємо тільки всі ті жарти через схожість назв). А через те, що в країні, за розпорядженням уряду, повинні припинити діяльність всі "несуттєві сфери" виробництва.

Як повідомляє Reuters, такі заходи вживають, щоб зупинити поширення коронавірусу Мексикою. Наразі відомо, що пиво не будуть виробляти до 30 квітня, доки діє розпорядження уряду.

Фото:  Unsplash

Але в Grupo Modelo планують продовжувати постачання вже приготованого пива, якщо на це погодиться уряд. Таким чином в компанії хочуть зберегти 75% робочих місць.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту