"Плагіатором року" визнали голову комітету з питань освіти і науки у Верховній Раді

Названі переможці антипремії "Академічна негідність — 2019".

Українська наукова спільнота оголосила 18 грудня переможців антипремії "Академічна негідність — 2019". Цьогорічна відзнака має найбільшу кількість номінацій — вісім, у яких представлено 27 претендентів, відібраних шляхом долучення доказів — документів, викриттів у ЗМІ, свідчень авторитетних учених, пише thebabel.com.ua.

Сергій Бабак. Фото: rada.gov.ua

У головній номінації – "Плагіатор 2019" антиперемогу здобув народний депутат Сергій Бабак, голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді. Його нагородили "за текстові запозичення у публікаціях та докторській дисертації". 

Сергій Віталійович отримав 34,3% голосів опитаних та на шляху до визнання обійшов таких конкурентів як Костянтин Ващенко,

державний секретар Міністерства фінансів (за текстові запозичення в докторській дисертації), Петро Ющенко (за текстові запозичення в докторській дисертації та імітацію дослідження) та Олександр Яцина, заступник директора Національного інституту раку (за текстові запозичення в докторській дисертації та відкриття "тазового дна").

Також переможців визначили у номінаціях "Фальсифікатор", "Псевдонауковець", "Токсичний ректор", "Мурзилка", "Спец(з)рада", "Скандал", "Посіпака".

Повну версію визначення переможців можна побачити на відео:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту