Планети щільністю "цукрової вати" існують. Це підтвердило NASA

Фото: NASA

Астрономи NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору) підтвердили той факт, що в космосі є новий тип планет. Найцікавіше, що їх аналогів у Сонячній системі не існує, а їх щільність така, як у "цукровій ваті". Ці 3 екзопланети знаходяться у зоряній системі Kepler-51 у сузір’ї Лебедя, пише NASA.

На вигляд вони такі ж великі та об`ємні, як Юпітер, але масою - легші приблизно у сто разів. Вчені кажуть, що ця особливість планет робить їх об’єктами для дослідження атмосфери.

Також дослідники прийшли до висновку, що така низька щільність цих екзопланет - це наслідок молодого віку Сонячної системи. Її вік всього 500 млн років. Багато, здавалось би, але порівняно з Сонцем - ніщо. Йому - 4,6 мільярда років.

Фото: NASA
Матерiали по темi
NASA показало, як розтанули льодовики за останні 50 років (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту