Playboy припиняє друкувати журнали через коронавірус

Фото: Unsplash by Les Anderson
До кінця 2020 року журнал виходитиме лише "у цифрі".

Коронавірус зачепив культовий журнал Playboy.

Друкована версія весняного випуску еротичного глянцю стане останньою у 2020 році. Далі він виходитиме лише в цифровому форматі. Все через пандемію коронавірусу. Про безпрецедентне рішення оголосив у відкритому листі на сайті Medium керівник Playboy Enterprises Бен Кон.

У 2021-му році Playboy планує повернутися до друку та запропонувати читачам нові цікаві формати.

"Нікого не здивує те, що звички споживання медіа змінюються на деякий час... і наш контент у друкованій формі сягає рук лише частини наших фанів. Друк - це те, з чого ми починали, і друк завжди буде частиною того, хто ми є", - сказав Кон, підкресливши, що їхній бренд зараз є надзвичайно успішним.

Також він додав, що за останні 66 років це еротичне видання стало чимось значно більшим, ніж просто журнал. 

"Іноді треба відпускати минуле, щоби створити місце для майбутнього. Тож ми спрямовуємо нашу увагу на досягнення нашої місії в якомога ефективніший та дієвіший спосіб: допомогти створити таку культуру, де всі люди зможуть отримувати задоволення", - закінчив Бен Кон.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту