Пляшку одного з найстаріших коньяків у світі продали на аукціоні за 145 тисяч доларів

Фото: Unsplash by Cody Chan

Коньяк Gautier 1762 року - один з найстаріших, які збереглись у світі. І от пляшку цього напою продали за 118,5 тисяч фунтів стерлінгів (145,2 тисяч доларів). Покупцем став колекціонер з Азії, який побажав залишитись інкогніто. Торги проводив аукціонний будинок Sotheby's, пише BBC.

Господар лоту згадує історію коньяку. Каже, що в дитинстві його дідусь не дозволяв гратись у погребі, адже там зберігалися найстаріші пляшки коньяку. І тільки через багато років він дізнався історію скарбу, який дбайливо зберігала його сім'я.

У 19 столітті його прадід і прабабуся виховували сироту на ім'я Альфонс. У період між 1870 і 1880 роками він покинув свою прийомну сім'ю, щоб працювати в регіоні Cognac. Коли Альфонс приїхав додому, то привіз із собою візок, навантажений пляшками коньяку. Напевно, їх видали йому замість зарплати. Більшість були забруднені, але серед них були три пляшки коньяку Gautier. Цінність у тому, що етикетки на них збереглися у первинному вигляді. Тепер їх називають "Молодша сестра", "Молодший брат" і "Великий брат".

І от продали останню - пляшку під назвою "Великий брат", адже двома іншими попрощались ще раніше.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту