Почалося фільмування нового серіалу "Втікачі" від студії "Квартал 95". У ньому сім'я бореться з сільською мафією

Серіал вийде на екрани на каналі "Україна". Але коли - поки невідомо.

"Втікачі" - це новий комедійний проєкт студії "Квартал 95".

У центрі сюжету - сім'я Гуманних, яка переживає не найкращі часи. Батько Ярослав колись працював художником, але зараз перебуває у творчій кризі. Мама Вікторія - трудоголік і постійно працює. Син Тимофій не може порозумітися з однолітками, а дочка Ліза намагається стати мажоркою. 

Вікторія розкриває махінації у банку, в якому працює. Рятуючись від кілерів, сім'я переїжджає у селище якомога далі від міста. Гуманні не ладять з місцевими, а потім вступають у конфронтацію з мафією в особі голови селища. Той перетворив гранітний кар'єр на сміттєзвалище.

"У нашому фільмі одразу чотири головних герої, які хоч і є членами однієї самі, але досить віддалені один від одного. А взагалі наша історія - про те, що іноді тільки надзвичайні обставини змушують згадати про найголовніше в цьому житті - це сім'я і щирі взаємини між людьми, - розповідає сценарист серіалу Олександр Щур.

Головні ролі в проєкті виконують Ніна Гогаєва, Андрій Самінін, Михайло Плавак і Вероніка Лук'яненко. Режисер - Андрій Сілкін. 

Знімання триватимуть у Києві та Київській області впродовж серпня. З нагоди початку фільмування, у перший знімальний день режисер разом з членами групи розбили на щастя тарілку.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту