Подарунок, загорнутий "так-сяк", сподобається людині більше, - дослідження

Фото: Unsplash by Mel Poole
Якщо пакування подарунків - не ваша фішка, не засмучуйтесь, - це вам навіть на руку.

Отримати ідеально загорнутий подарунок у папері наймоднішого кольору сезону - це приємно і красиво. Але як вам висновок вчених після нового дослідження? Людям більше подобаються неохайно та недбало запаковані сюрпризи. Але пам'ятайте, що це правило стосується лиш дуже хороших друзів, зазначають у публікації про дослідження. Якщо ви загортаєте подарунок для колеги чи ледь знайомої людини, доведеться постаратись та все ж зробити все "по багатому", пише видання Fast Company.

Американські вчені провели 3 експерименти, у яких дослідити саме цей вплив пакування подарунків на реакцію людини від самого подарунку. 

Фото: Unsplash by Tetiana Shadrina

Під час першого дослідження 180 студентів отримали чашки із логотипами баскетбольних команд як знак вдячності за участь у експерименті. На кружках були різні лого, а роздавались вони навмання, тобто учасники могли отримати, як чашку з логотипом улюбленої команди, так і ні. Також половина подарунків була загорнута акуратно, а половина недбало. Після того, як всі подарунки були розпаковані, то вчені помітили факт, що на лого ніхто і не зважав. Учасникам сподобались більше подарунки, які були загорнуті "так-сяк". 

Під час другого експерименту вчені помітили, що очікування до охайно загорнутих подарунків значно перевищені. Для людей, кажуть, обгортка - це підказка, що очікувати всередині. Якщо подарунок загорнутий неохайно, сюрприз зробити значно легше і шансів, що він сподобається - більше.

Під час третього експерименту вчені виявили, що рідні та друзі вважають кращими неакуратно запаковані сюрпризи, в той час як прості знайомі надають перевагу більше упаковці на всі 100%. Чому? Бо в другому випадку рівень упаковки подарунку вказує знайомим на те, як людина ставиться до них.  

Тому, у розпал купівлі подарунків, візьміть на замітку, що для близьких важливо, що в коробці, а не на коробці. А взагалі - увага.😉

Матерiали по темi
Що подарувати на Новий рік: дюжина універсальних презентів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту