Фото: Daily China/Twitter

Подія року: у бельгійському зоопарку панда народила близнюків (фото)

У неволі панди загалом рідко дають потомство, а близнюків - і поготів.

У бельгійському зоопарку "Пайрі Дайза" відбулася знакова подія у світі природи.

Місцева панда Хао Хао народила відразу двох дитинчат-близнюків - самця й самку. Випадки народження потомства в неволі є вкрай рідкісними, зазначає BBC.

Наступні декілька днів будуть вирішальними для життя маленьких панд. За поведінкою сімейства стежитимуть працівники зоопарку, дозволяючи мамі по черзі проводити час з дитинчатами. Поки одна ліл-панда буде з Хао Хао, друга буде знаходитися в інкубаторі для штучного вигодовування.

Засновник і президент зоопарку заявив: "Народження двох дитинчат - це чудова новина для цього дивного виду, який досі знаходиться під загрозою. Ми дуже пишаємося".

Відзначимо, що через поганий репродуктивний цикл панду запліднили штучно у квітні 2019 року. У 2016 році Міжнародний союз охорони природи й природних ресурсів змінив статус великих панд з виду, що знаходяться під загрозою, на вид, що знаходиться в уразливому положенні.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту