Подорожі містами України - гіди об`єднались у новому проєкті

Фото: Unsplash by AndriyKo Podilnyk
Віртуальні екскурсії - те, що можемо собі зараз дозволити.?

Українські гіди об`єднались у новому проєкті. Вони будуть проводити онлайн-екскурсії містами України. Тепер, щоб вирушити у подорож, потрібно просто ввімкнути трансляцію на вашому гаджеті. Жодного порушення умов карантину. Про це на сторінці у Facebook повідомила екскурсовод Софія Грабовецька.

"Ми, екскурсоводи, дуже сумуємо за допитливими туристами та можливістю знайомити їх з нашими містами. Тому зустрічайте проєкт #карантинмандри", - написала вона.

Подорожі будуть проводити упродовж усього квітня. На нас чекає 25 трансляцій від різних гідів містами України. Кожен з них дасть тему й лінк на віртуальну прогулянку на власній Facebook-сторінці за день до ефіру. 

"Екскурсії відбуватимуться з балконів/вікон/диванів/авто/вулиць. З презентаціями, жестами, харизмою. Словом, будуть дуууууже різними! Робочі мови: українська та російська", - пише Софія.

Тому не зволікайте і вписуйте вже у свій щільний графік на карантині віртуальну подорож містами України.

Матерiали по темi
Мандруємо Україною віртуально - Ukraїner пропонує 3600 хвилин відео
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту