Подружжю корисно інколи спати у різних ліжках, - вчені

Фото: Unsplash by Toa Heftiba
В такий спосіб можна покращити їх інтимне життя.😊

Пари, які вже багато років разом, завжди шукають, чим би то урізноманітнити своє інтимне життя. Так от британські дослідники виявили, що хороший спосіб повернути запал у відносини - просто спати інколи у різних ліжках. Такі висновки базуються на опитуванні, пише Woman and Home.

В дослідженні взяли участь декілька пар. Їх вчені запитали, як часто вони сплять окремо, а тих, хто робить це не рідко, запитали ще, як змінилось їх сексуальне життя. 

З тих, хто час від часу розходяться по різних спальних місцях, 34% відповіли, що стали займатись сексом частіше, 16% запевнили, що їх інтимне життя урізноманітнилось, а ще 38% відповіли, що просто відчули позитивні зміни у сімейному житті. Але у кожному дослідженні є вийнятки. Тут їх є 24% - це люди, які через "неспання разом" віддалились один від одного. 

Але найцікавіше, що деякі з піддослідних розповіли, що сплять деколи окремо не через бажання "скучити" один за одним у сексуальному плані, а просто через те, що їх друга половинка хропить. Ну, це вже більше схоже на реалії сьогодення.🤣

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту