Погода на вихідні: в суботу холодно, в неділю холодніше і весь час дощ

Цього року осінь не просто прийшла, а увірвалася ще в середині вересня і продовжує показувати свій характер.

Отже, до якої погоди варто готуватися українцям на вихідних 5-6 жовтня, дізнався "Йод".

У суботу, 5 жовтня, більшості регіонів чекати сонячну погоду не доведеться, цього дня пощастило тільки жителям західного регіону, там буде сонечко з хмаркою.

А тепер цифри:

Стовпчики термометра в північній, центральній та східній частині країни будуть показувати від 10 до 15 градусів тепла вдень, у Луганську, Донецьку та Запоріжжі тепліше, там температура повітря вдень сягатиме 20 градусів вище нуля. Вночі в цих регіонах прохолодніше: від 3 до 7 на півночі, 7...12 градусів у центрі та на сході. Весь день йтиме дощ.

Захід і південь: вдень 10...15 градусів тепла, в Херсоні 18...20; вночі - 3...5 вище нуля, на півдні тепліше 10...14, і дощ ніхто не відміняв.

У столиці в суботу дощитиме, вдень 10...12, а вночі 8...10 вище нуля.

Неділя, 6 жовтня, всі регіони країни будуть мерзнути і мокнути, тому "Йод" рекомендує утеплитися в разі, якщо день хочете провести на свіжому повітрі, або запастися печивом з чаєм і засісти за книгою або серіалом.

А тепер цифри:

Денна температура на заході, півночі та в центрі опуститься до 7...12 градусів вище нуля, в цей час на сході та півдні буде трохи тепліше 13...16 градусів.

Вночі: на заході, півночі та в центрі 5...8 градусів з позначкою "плюс"; на сході і півдні 8...12 градусів вище нуля.

У столиці опади, вночі 6...8, вдень вище 10 градусів тепла чекати не варто.

Температурні значення були опубліковані згідно з даними Укргідрометцентру.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту