Погомонімо: на OLX уже продають квитки на дебати Порошенка та Зеленського

Аферисти просять недорого: від 80 до 200 гривень.

Майбутні дебати - головна новина останніх днів. Пранкери також намагаються внести свою лепту. Упродовж останньої доби на OLX з'явилося кілька оголошень про продаж квитків на дебати. Ціна квитка від 80 до 200 гривень.

- Найвидовищніші дебати в історії! Не проґав свій шанс взяти участь у становленні нашої країни насправді сильною і незалежною, що процвітає та багатіє! - пишуть "зазивали".

Частина з них публікує фейки виключно заради втіхи - номери телефонів недійсні бракує однієї чи двох цифр). Але є і відверті шахраї, які за першою вимогою готові надати свій номер картки. Інша справа, що виборець у нас пішов недовірливий: квитки не купує, дедалі більше матюкає і ганбить аферистів.

Фото Фейсбук: Ганна Слободян, Костянтин Риженко
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту