Похід у музей знижує ризик передчасної смерті, - вчені

Фото: Unsplash by Deanna J
Також тривалість життя збільшує відвідування художніх галерей.

Вчені Університетського коледжу Лондона провели нове дослідження про те, що може продовжити тривалість нашого життя. Вони з'ясували, що люди, які "залучені до мистецтва", мають менший ризик передчасної смерті на 31%. Відвідування театрів, музеїв та арт-виставок подовжують життя людини - кажуть вчені, пише CNN.

Дослідники проаналізували дані більш ніж 6 тисяч людей з Великої Британії, їхній вік - більше 50 років. 

Виявляється, не обов`язково дуже часто навідуватись на мистецькі виставки. Похід до театру чи музею хоча б раз чи два на рік уже зменшує ризик передчасної смерті на 14%.

Фото: Unsplash by Ruben Ramirez

У дослідженні розглядали різні аспекти життя, які визначали "залученість людини" до мистецтва. Рівень достатку пояснює близько 9% випадків. Когнітивні відмінності, соціальна й громадська активність, психічне здоров’я, мобільність і проблеми зі здоров’ям також зіграли свою роль. Такі речі, як вільний час і професійний статус – не мали істотного значення.

Вчені кажуть, що такий спосіб проведення дозвілля ще й - дієвий метод боротьби зі стресом і засіб генерування креативності, яка дозволяє людям адаптуватися до мінливих обставин.

Матерiали по темi
Щоб зменшити ризик ранньої смерті, потрібно бігати, - дослідження вчених
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту