Фото: Edgar Chaparro / Unsplash

Покоління Z вважає подорожі важливішими за освіту

Принаймні у плані фінансових вкладень.

Booking.com проаналізував, куди і як подорожує молодь у віці від 16 до 24 років.

Виявилося, що понад 65% представників покоління Z вважають витрати на поїздки більш грамотними, ніж на освіту, йдеться в дослідженні, яке передає Lonely Planet.

Подорожуючи, людина на практиці пізнає світ, чого не може дати підручник або курси.

Фото: lucas wesney / Unsplash

Третина молодого покоління воліє подорожувати наодинці. Ще третина планує поїхати без компанії у найближчі 10 років. Це пояснюється тим, що в поїздках з кимось ти повинен підлаштовуватися під їх потреби, чого в подорожах на самоті робити не потрібно.

Крім того, більша частина молоді вважають ключовим фактором для вибору місця поїздки рівень свого впливу на навколишнє середовище цієї місцевості. Грубо кажучи, що екологічніше, то краще для всіх.

Також сучасна молодь воліє жити за планом, з огляду на зібрані дані. Близько 69% мають список того, що потрібно встигнути зробити до своєї смерті, і ще мінімум 32 роздумують над п'ятьма "епічними поїздками", які обов'язково варто провернути у найближчі роки.

Ось такі вони - молоді авантюристи, які марнують життя. Не хочемо вчитися, хочемо відпочивати ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту