Пол Маккартні презентував яскраву книгу для дітей (відео)

Фото: Twitter Paul McCartney
Ця розповідь про ідеального дідуся - він грає на гітарі та має магічний компас.

Колишній учасник легендарного гурту The Beatles з музикантів перекваліфіковується в дитячих авторів. Пол Маккартні написав книгу "Hey, Grandude!", яку присвятив усім дідусям та їх внукам, пише BBC.

За словами автора, книга буде цікава для всієї родини. У ній розповідається про ідеального сивого дідуся, який має магічний компас та грає на гітарі. За допомогою компасу можна потрапити у будь-який куточок на планеті, а гітара звеселить будь-кого і будь-коли.

Сам же Пол охарактеризував головного персонажа так: "Я уявляв його як свого роду ексцентричного старого хлопця. Крім усього іншого, у нього маленька шапка і краватка-метелик. Разом з онуками він воює з армією крабів на тропічному острові, катається на конях з ковбоєм у пустелі та тікає від лавини, вирішивши влаштувати пікнік у горах".

Зазначимо, що ілюстрації до книги малювала канадська ілюстраторка Кетрін Дертс. 

Щодо особистого життя Пола Маккартні, то у нього є аж 8 внуків - 6 хлопчиків та 2 дівчинки. Усі вони віком від 7 до 20 років. Якось хтось з дітлахів назвав Маккартні Grandude і таке ім'я намертво закріпилось за музикантом. Тому те, що так називається книга Пола Маккартні - не дивно.😉

Пропонуємо подивитись відео презентації книги для цільової аудиторії - діток. Ну що тут казати? Маккартні - майстер на всі руки, на це можна дивитись вічно!😍

Матерiали по темi
Як це влаштовано у хлопчиків: в Україні виходить відверта дитяча книга про статевий розвиток
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту