Поліцейським у Кенії заборонять мати кишені – щоб не клали туди хабарі

В африканській країні розробили нову уніформу для боротьби з корупцією.

У рамках антикорупційної програми президент Кенії Ухуру Кеніятта прийняв рішення пошити для поліцейських нову уніформу, де зовсім не буде кишень. Як повідомляє oneindia.com, це зроблять для того, щоб ускладнити співробітникам можливість ховати хабарі.

У старій формі поліцейські мали чотири кишені на піджаку та ще чотири – на штанях, усі – досить великого розміру.

З даними Transparency International, останні чотири роки поліція Кенії очолює антирейтинг найбільш корумпованих у світі. Однак рішення боротися з корупцією через пошиття для полісменів нової форми здійняло у цій африканській державі шквал критики. Там думають, що через цю схему також спробують «відмити» гроші. 

Місцеві жителі вважають, що кошти, які витратять на уніформу, краще було б направити на покращення умов праці поліцейських – тоді б у тих було менше приводів красти та вимагати хабарі. Дискусії з цього приводу продовжуються.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту