Політична дискотека під MONATIK: танцюють Зеленський, Кличко, Вакарчук, Ляшко і навіть Порошенко (відео)

Напередодні концерту Монатіка на НСК "Олімпійський" (1 червня) "Йод" представив, як би танцювали українські політики під музику Діми. Вийшло дуже весело!

Українські соцмережі вже в передчутті довгоочікуваного концерту LOVE IT РИТМ, який Діма Монатік і його команда готували майже рік. Ніхто не сумнівається, що це буде круто. І вже ввечері всі наші фейсбуки з інстаграмами зарясніють світлинами з НСК "Олімпійський" в обрамленні захопливих коментів.

Ми в цьому не сумніваємося, бо MONATIK в тренді: "Стадіон - так стадіон", "Пацан сказав - пацан зробив"...

Ну, а "Йод" теж не відступає від свого стилю і піднімає настрій всім, хто сьогодні йде на концерт. Та й тим, хто не йде, теж! Ловіть ритм з нами і українськими політиками, які, виявляється, дуже смішно рухаються під музику Монатіка.

Гей, політик, давай танцюй, ну що бентежить тебе?!
(Не забудьте ввімкнути звук!)

Дмитро Кучер
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Dmytro Zuev
"Гей, політикУ, давай танцюй, ну що бентежить тебе?!" бо інакше, це читається як перелік "зайшли у бар гей, політик і росіянин..."
2 черв 2019 р., 08:03
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту