Помер дизайнер, який придумав чоловічка LEGO

Фото: Instagram lego
Він справді спричинив переполох у світі іграшок.

Ще 19 лютого у Данії помер легендарний чоловік - 78-річний Йенс Нігаард Кнудсен. Він створив жовтого чоловічка - фігурку конструктора LEGO. Відомо про його смерть стало тільки зараз, завдяки ще одному дизайнеру LEGO Марку Джону Стаффорду, який написав відповідний пост у Twitter.

У своєму пості Стаффорд також зазначив, що у Йенса Нігаарда Кнудсена залишились дружина, троє дітей, двоє онуків та понад вісім мільярдів маленьких пластикових людей.

Також про смерть дизайнера жовтого чоловічка написав у Twitter нинішній головний дизайнер LEGO Меттью Ештон: "Хоч я ніколи не зустрічав Йенса, але те, що він створив, зіграло величезну роль у моєму дитинстві, а також - багатьох інших мільйонів дітей в усьому світі".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту